جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 38278
  تاریخ انتشار : 26 آبان 1392 14:27
  تعداد بازدید : 515

  افتخاري در گفتگو با باشگاه خبرنگاران تشریح کرد:

  آخرین وضعیت پرونده های " کهریزک" و "بیمه ایران"

  سرپرست دادگاه هاي کيفري استان تهران، آخرین وضعیت پرونده کهریزک و پرونده بیمه ایران را تشریح کرد.

  "محسن افتخاری"در گفتگو با خبرنگار حقوقی قضایی باشگاه خبرنگاران، با اشاره به آخرین وضعیت پرونده‌های "کهریزک" و "بیمه ایران" گفت: پرونده کهریزک در دیوان عالی کشور است و پرونده بیمه ایران نیز در شرف تعیین وقت است که تا اواخر هفته آینده وقت دادگاه این پرونده مشخص خواهد شد.

  گفتني است؛ پرونده "اختلاس از بیمه ایران" پس از صدور آرای متهمان در شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران با اعتراض متهمان به دیوان عالی کشور ارجاع شد که دیوان نیز 29 مرداد ماه جاری از طریق دفتر سخنگوی قوه قضاییه، احکام قطعی گروهی از متهمان این پرونده را منتشر کرد.

  همچنین؛ در خصوص پرونده کهريزک قضات متهم در حادثه بازداشتگاه کهریزک طی۱۱ جلسه از سوی شعبه ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی سیامک مدیر خراسانی محاکمه شدند و پس از گذشت حدود یک ماه از زمان آخرین جلسه محاکمه، دادگاه رای خود را درباره متهمان این پرونده صادر کرد. سه متهم پرونده کهريزک با اتهام بازداشت غير‌قانوني، به 5 سال انفصال از خدمات دولتي و انفصال دائم از خدمات قضايي محکوم شده‌اند، اما به دليل اعتراض متهمان، پرونده برای رسیدگی در مرحله تجدید نظر به دیوان عالی کشور ارسال شد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28618699
اکنون :
30